Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Tickless – na kleszcze – Marka Tickless oferuje produkty ultradźwiękowe dla ludzi i zwierząt. Produkty są całkowicie bezpieczne i nie ma żadnych przeciwwskazań do użytkowania. W ofercie są produkty jedno sezonowe działające od 6 do 12 miesięcy lub produkty wielosezonowe ładowane przez usb. Gwarancja skuteczności jest na poziomie 90% , dlatego stanowią dodatkową alternatywę dla profilaktyki w ochronie przed kleszczami.

Tickless na kleszcze w sklepie internetowym mugga.biz.pl obejmuje produkty mające na celu odstraszanie kleszczy. W ofercie znajdziesz różne rodzaje produktów Tickless, w tym wersje dla ludzi, dla zwierząt oraz urządzenia do domu i ogrodu. Warto abyś zauważył że w naszym sklepie nie tylko sprzedajemy produkty firmy Mugga.

W kategorii Tickless dla ludzi znajdziesz breloczki lub opaski, które emitują ultradźwięki, które odstraszają kleszcze. Produkty te są małe, lekkie i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu możesz je mieć zawsze przy sobie. Głównie podczas spacerów lub wędrówek w terenach, gdzie kleszcze są powszechne.

Tickless dla zwierząt to produkty, które mogą być przypięte do obroży, szelek Twojego psa lub kota, zapewniając ochronę przed kleszczami. W ofercie można znaleźć także urządzenia do odstraszania kleszczy dla koni i innych zwierząt hodowlanych.

Tickless możesz używać w domu i ogrodzie to urządzenia, które emitują ultradźwięki i zapewniają ochronę przed kleszczami na terenie posesji. Dzięki tym produktom można zminimalizować ryzyko wystąpienia kleszczy w otoczeniu domu lub ogrodu.

Wszystkie produkty Tickless oferowane przez sklep internetowy mugga.biz.pl są wysokiej jakości i skuteczne w odstraszaniu kleszczy. Ty zobacz jakie są one łatwe w użyciu, bezpieczne dla ludzi i zwierząt oraz niezwykle praktyczne i można je stosować w różnych sytuacjach.

Zapraszamy Cię do naszego sklepu MuggaEkspert.pl – Firmowy Sklep Mugga, bo u nas znajdziesz wszystko do ochrony przed komarami i kleszczami.